אודות Qlik Israel

Qlik Israel מקבוצת חילן הינה הנציגה הרשמית של Qliktech International בישראל, מטמיעה משנת 2003 את פתרונות הבינה העסקית והאנליטיקה של Qlik  בלמעלה מ – 1000 חברות וארגונים בישראל, מכל הגדלים ובכל המגזרים.  אנחנו מאמינים שכל ארגון צריך לחקור מידע, לייצר תובנות ולקבל החלטות עסקיות טובות יותר, מהירות יותר ורלוונטיות יותר. אנו מתמקדים בהעצמת עובדי החברה ובהנגשת כלים המאפשרים, לכל אחד מהם, לחקור מידע ולראות את הסיפור המלא שמספרים הנתונים.

פלטפורמת הפתרונות של Qlik מאפשרת ל 50,000 לקוחות ברחבי העולם, לבצע באופן עצמאי ופשוט, ניתוח ויזואלי של נתונים עסקיים ולהנגיש את המידע הקיים בארגון, הכל במקום אחד.

החזון שלנו

Qlik Israel נוסדה מתוך אמונה אחת פשוטה, והיא שכל בן אדם בארגון יכול וצריך להשתמש בנתונים ולקבל החלטות מבוססות נתונים. אנו מאמינים כי יכולות החשיבה, הכישרון והמידע של עובדים בכל ארגון בשילוב עם היכולת הטכנולוגיות להנגיש את המידע בצורה פשוטה ומהירה היא שמובילה לשינוי ארגוני אמיתי באופן הניהול ולקבלת החלטות עסקיות מושכלות שנובעות ממידע.

מובילים להצלחה מעל עשור!

Qlik Israel מתייצבת באופן מתמיד בחוד החנית של הטכנולוגיה. אנו מביאים ללקוחותינו ניסיון ממוקד בכל מגזרי התעשייה ומספקים פלטפורמת פתרונות וכלים, ייעוץ, הדרכה, הכשרה וכמובן תמיכה. אנו מאפשרים ללקוחותינו למצות את יכולות הפתרון, להשיג וודאות בניתוח הנתונים וביטחון בקבלת ההחלטות וביכולת שלהם להוביל. משתמשי פלטפורמת המוצרים של Qlik נהנים מגוף תמיכה "כחול לבן" המאפשר קבלת מענה מהיר בכל נושא וכן, נהנים מחיבור לקהילת המשתמשים העולמית הכוללת למעלה מ 120,000 מפתחים מרחבי העולם, איתם ניתן להתייעץ ולחלוק ידע, יישומים ונתונים.

עמית סיוון

עמית סיוון

מנכ"ל

גדי רוטמן

סמנכ"ל טכנולוגיות

הילה אנקור

סמנכ"לית מכירות ושותפים עסקיים

אורי קלסי

סמנכ"ל מוצרים

מיטל וולף

מנהלת השיווק

אונית אוסלנדר

מנהלת משאבי אנוש

גיא צומר

סמנכ״ל תפעול

ניר רוזן

סמנכ"ל לקוחות

    בואו לפגוש את הנתונים שלכם מקרוב

    מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

    חייגו אלינו חייגו אלינו צור קשר צור קשר צור קשר לאתר תמיכה