בינה עסקית (BI)
ו-Embedded Analytics
ללקוחות OEM

פלטפורמת BI ואנליטיקה מובנית בפתרון שלכם

שילוב אנליטיקה עסקית מובנית כחלק מפיתוח אפליקציה, מוצר, פורטל, אתר או תהליך עבודה יעניקו לכם:

בידול ויתרון תחרותי | ערך מוסף ללקוחות | הטמעה ויישום פשוטים

 

שירותי בינה עסקית שמתבססים על אנליטיקה של מאגרי מידע, יאפשרו לכם לספק ללקוחות הקצה שליטה טובה יותר ויעצימו את האמון שלהם בחברה שלכם ובפתרונות שאתם מספקים להם.

הטמעת Qlik כחלק מהמוצר או האפליקציה שלכם מאפשרת למשתמשים לגשת במהירות לנתונים ולקבל תובנות רלוונטיות בתהליכי העבודה היומיומיים שלהם מבלי להאט את הקצב.

הדבר מקל על ארגונים להעצים עובדים, לקוחות, ספקים ושותפים במידע שהם זקוקים לו בדיוק במקום בו הם עובדים כדי לענות על שאלות, לקבל החלטות טובות יותר ולנקוט בפעולות מהר יותר.

שילוב אנליטיקה בפיתוח מוצרים (Embedded Analytics)

הפקת תובנות מתוך דאטה – בכל מוצר, יישום, פורטל או תהליך עבודה.

מהי אנליטיקה מובנית (Embedded Analytics)?

אנליטיקה מובנית (OEM או embedded analytics) כשמה כן היא – מאפשרת ניתוח ותחקור נתונים וקבלת תובנות אנליטיות מיישומים עסקיים, במוצרים, במאתרים או בפורטלים, כך שמפתחי המוצר יוכלו לגשת במהירות לכל נתון או תובנה בהקשר הנכון לתהליכי העבודה היום יומיים ולשמור על רצף עבודה ביישום אחד. בדרך זו חברות מפתחות מוצר מקלות על תהליכי העבודה השוטפים ומקנות ללקוחות הקצה שלהן, לצוותי העבודה, לספקים ולשותפים גישה למידע שנחוץ להם לצורך מענה לשאלות עסקיות, קבלת החלטות טובה יותר ונקיטה בפעולה מהירה.

היתרונות בהטמעת אנליטיקה במוצר שלכם (Embedded Analytics)

הטמעת אנליטיקה ו-BI  של Qlik במוצר אותו אתם מפתחים מעניקה לכם גמישות, בידול ויתרון תחרותי , להלן מספר תרחישים לשימוש באנליטיקה מובנת בתוך מוצר:

 

פורטלים חיצוניים

 

שילוב אנליטיקה מובנית במוצר שאתם מפתחים תעניק ללקוחות הקצה שלכם ולספקים שלכם גישה מאובטחת להפקת תובנות עסקיות מהפורטלים החיצוניים לעסק כדי שיוכלו לייעל תהליכים, להניע חדשנות ולהעלות את הערך מקשרי הגומלין העסקיים שלכם.

 

אפליקציות שפתוחות לציבור

 

חווית משתמש היא מרכיב חשוב לגולשים באתר ובאמצעות פתרון ה-OEM תוכלו לשלב מגוון אינפוגרפיקות שיאפשרו ניתוח נתונים וקבלת תובנות עסקיות באמצעותן תשפרו את רמת העניין ומעורבות הגולשים באתר ואת חווית הגלישה.

 

תוכנות מסחריות

 

האיצו את תהליכי המכירה של מוצרי התוכנה שלכם בעזרת ניתוחים, הדמיות ודשבורדים ניהוליים Dashboards) הטובים ביותר בעולם שיציגו ללקוחות הקצה את הנתונים המעניינים ביותר בהקשר הנכון.

פלטפורמה האנליטיקה מובנת המתקדמת ביותר בעולם

Qlik מציעה את הפלטפורמה המובילה בענף האנליטיקה וניתוח הנתונים. פלטפורמת Qlik Sense מאפשרת לכם לשלב בקלות כל מקור נתונים – בכל היקף וסדר גודל – ולנתח נתונים בהלימה מלאה לתהליכי העבודה. ממשק העבודה עשיר ביישומונים וגרפים (ווידג'טים widgets) המספקים מידע מקוון ומידע פנים ארגוני, ממשקי API, ספרייה עשירה של עצמים חזותיים וכן מסכים משולבי נתונים ממספר מודלים (mashups), כאשר "מאחורי הקלעים" של סביבת הפלטפורמה פועל מנוע אסוציאטיבי רב-עוצמה, אשר לומד את מאפייני השימוש במערכת ומציג תוצאות המקושרות לשאלת הנחקרת, שמסייעות למשתמשי המערכת לקבל החלטות מהירות ומדויקות יותר.

 

יכולת חקירה חופשית ללא תלות בשאילתה

 

פלטפורמת ה-BI  של Qlik נותנת דרור לסקרנות שלך ומאפשרת לך לחקור את הדאטה מכל כיוון בעזרת שאילת שאלות חופשיות, בחירה של עצמים, גלילה במסך, הרחבת נקודת המבט והעברת המיקוד למידע חדש ומעורר עניין.

 

אנליטיקה מובנית ללא תחרות

 

המנוע האסוציאטיבי הייחודי של Qlik לומד את מאפייני השימוש במערכת, מציג נתונים על פי הקשרם ומסייע בהפקת תובנות וחשיפת מידע נסתר, שלא ניתן להגיע אליו באמצעות כלים המבוססים על שאילתות מובנות מראש.  בזכות המנוע האסוציאטיבי נהנים מפתחי המוצר מיתרון תחרותי משמעותי.

 

אנליטיקה מובנית מהירה יותר

 

פלטפורמת Qlik מציעה מערכת שלמה של ממשקי API ותמיכה במגוון רחב של מאפייני שימוש מובנים, כך שהמערכת זוכרת את כיווני החקירה ומציגה את התוצאות הרצויות במהירות רבה יותר.

 

לרכוש אנליטיקה מובנית מהמומחים ביותר או לבנות ולפתח באופן עצמאי?

 

כיום קל יותר מתמיד להטמיע מערכות בינה עסקית מוטמעות (OEM BI) חזקות וחכמות בארגון שלך ולעבוד עם מגוון רחב של תצוגות חזותיות לשימושים נרחבים, ולכן לפני שאתם מתפתים לפתח דשבורדים (Dashboards) של מדדי KPI נסו קודם כל לשלב את פלטפורמת האנליטיקה המובנית שלנו המאפשרת לכם להתאים את פתרונות הפיתוח לדרישות הייחודיות של העסק וליהנות מערך רב יותר שכבר מובנה במוצר המדף:

 

– טכנולוגיית BI מוכחת ואיכותית

– חווית ניתוח נתונים אינטואיטיבית וידידותית למשתמש הקצה

– הטמעה ואימוץ מהירים

– אפשרויות עתידיות להרחבות ופיתוחים מתקדמים עם מערכת SaaS

 

יכולות פיתוח גמישות וחזקות

 

ממשקי ה- API RESTful נבנו בתבנית טקסטואלית JSON במטרה להתאים לטכנולוגיות האינטרנט והיישומים המתקדמים ביותר ולעבוד עם שפות פיתוח מתקדמות (כמו למשל HTML5, CSS3, JavaScript,), ספריות תרשימים במטרה להרחיב את הפתרונות הקיימים ולתמוך בממשק משתמש מבוסס דפדפן.

 

ביצועים

 

המערכת מאפשרת עבודה במקביל על מיליארדי רשומות שנטענים ל RAM, ובכך מאשרת למשתמשים העסקיים קבלת תשובות לכל שאלה מורכבת תוך שניות בודדות

 

אבטחה

 

מערכת Qlik שמה דגש על אבטחת הנתונים שלך, בזכות מערכת הרשאות מתקדמת, המערכת מבטיחה שכל אחד יראה רק את הנתונים שהוא רשאי לראות. המשתמשים נכנסים למערכת בצורה פשוטה (SSO) והמערכת מזהה אותם מבלי שהם יצטרכו להזדהות בתןך המערכת.

 

היברידי

 

אפשרות העבודה ב Qlik Sense מאוד גמישה ומאפשרת עבודה על הפלטפורמה בשרת אחד, בקלסטר של מספר שרתים וכן אפשרות עבודה בסביבת שרתים היברידית המבוססת על שרתי הענן יחד עם שרתים פנים ארגוניים לצורך שמירה על מהירות הביצועיים בהתאמה מלאה למודל האבטחה הארגוני.

אנחנו מזמינים אותך להתנסות בפתרונות שלנו

Qlik Sense

 

פלטפורמת ניתוח המידע המובילה והמתקדמת בתעשייה המקנה ניתוח מידע מתקדם ומעצימה את המשתמשים העסקיים בכך שהיא מאפשרת ניתוח ב"אופן עצמאי" Self Service ,תוך כדי אבטחה ארגונית, יכולת ניהול ועוד.

 

פלטפורמת Qlik Analytics®

 

פלטפורמת BI מורכבת המאפשרת ליישם את המערכת בהתאמה אישית לדרישות הארגון עם אפשרות לבנייה של פורטלים חיצוניים תוך עמידה בתנאי מדיניות האבטחה הארגונית.

מוצרי החברה גמישים, ניתנים להתאמה מלאה לכל צרכי הארגון ולפיתוח תדיר בהתאמה לצרכי העסק ומספקים סביבת עבודה אינטואיטיבית וידידותית, שהופכת כל משתמש במערכת לחוקר אנליטי. כיצד? באמצעות ממשקי ה- Self Service הנוחים שלנו ובאמצעות מנוע אסוציאטיבי מגובה בפטנט, שלומד את מאפייני השימוש במערכת ומציג בכל עת תוצאות מהירות ומדויקות יותר.

 

למי הפתרונות מתאימים?

 

מנהלי מוצר, מנהלי פיתוח ומנהלים המעוניינים לעבוד עם דשבורדים (dashboards) מתקדמים, אשר מספקים חווית שימוש אינטראקטיבית ויכולת חקירה אינטואיטיבית מהמוצר שפיתחו, כמו כן לקבל יכולת מלאה לשתף מידע בלחיצת כפתור לגורמים פנים וחוץ ארגוניים מתוך המערכת בהתאמה להגדרות האבטחה.

למה Qlik ישראל

Qlik ישראל היא הנציגה הרשמית של חברת Qlik העולמית, שפועלת בקרב מאות אלפי עסקים ברחבי העולם ומספקת את מערכת ה-BI המתקדמת ביותר. Qlik ישראל מובילה את שוק ה BI והאנליטיקה בישראל בעשר שנים האחרונות (לפי מחקר STKI), לחברה ניסיון עשיר בהטמעת פתרונות אנליטיקה אצל מאות לקוחות בכל המגזרים. החברה מפעילה מרכז תמיכה בעברית לכל לקוחותיה ומרכז Customer Success  שמוודא שהלקוחות מקבלים את ה ROI הגבוה ביותר ממוצריה.

 

יתרונות Qlik

 

– עם מערכת ה-BI של Qlik תוכלו לחקור בחופשיות מלאה את הדאטה שלכם ולהגיע לתובנות נסתרות, שלא הייתם יכולים להגיע אליהן דרך מערכות בינה עסקית אחרות המבוססות על שאילתות מובנות.

– פיתוח מהיר בעזרת רכיב ETL מובנה המאפשר לבנות מודלים מורכבים מהרבה מקורות נתונם .

– מערכות בינה עסקית מובנת (OEM BI) של Qlik הופכות את תהליכי קבלת ההחלטות על סמך דאטה לחלק מהותי מהתרבות הארגונית –בו כל משתמש במערכת יכול לחקור בחופשיות את הדאטה ולהגיע לתובנות בתחומו – ואין זה משנה מה מידת הבקיאות והניסיון שלו בעבודה עם מערכות בינה עסקית מובנת (OEM BI)

– פלטפורמת המערכת יכולה להיות On-Prem (בשרתי הלקוח) או כשרות SAAS.

 

תועלות עסקיות

 

– מערכת בינה עסקיתמעדכנת את הנתונים בתדירות גבוהה ומסייע בתהליכי קבלת החלטות.

– בניית מודלים והתאמת דשבורדים (Dashboard) לצורכי המשתמש באמצעות בצורה פשוטה,העזרת גרירה וסידור המסך בהתאמה לצרכים המקצועיים.

– פיתוח גיליונות עבודה בהתאמה לתחומי העניין העסקיים.

– הצגת מידע ברמות שונות – דרג ניהולי, דרג תפעולי.

– יכולת דיוור מלאה מהמערכת בהתאמה להגדרות האבטחה בארגון.

– ממשקים מלאים לאינספור מקורות מידע תוך שמירה על ביצועים גבוהים.

– עידוד תרבות ארגונית המבססת את תהליכי קבלת ההחלטות על דאטה, שימור ושיתוף של ידע ארגוני יקר ערך.

בידול

Qlik ישראל מובילה מזה עשור את תחום מערכות הבינה עסקית עם נתח שוק של 35% בישראל, ומדורגת כמובילה בקטגורית ה -BI דאטה ואנליטיקה מזה 11 שנים ברביע הקסם של Gartner .

הטמעת Qlik במערכות הארגון מעצימה את העובדים, הלקוחות, הספקים והשותפים שלכם, תומכת ביחסי הגומלין העסקיים שלכם ומאפשרת להם להיות חלק מהותי מתהליכי קבלת ההחלטות תוך שמירה מלאה על ביצועים והגדרות האבטחה. שירותי הבינה העסקית של Qlik מבוססים על אנליטיקה של מאגרי מידע ומגובים במנוע אסוציאטיבי רב-עוצמה המעבד אינספור נתונים במהירות ומציג אותם בהקשר הנכון.

סביבת העבודה האינטראקטיבית, מגוון רחב של אינפו-גרפיקות, קלות השימוש ויכולת ההתאמה האישית, הופכות את השימוש במערכת לכלי עבודה מרכזי ומאפשר לעבוד על מספר מערכות במקביל ביישום אחד.

למה להטמיע את האנליטיקה של Qlik בתוך המוצר שלכם?

– לייצר הזדמנויות חדשות ולהגדיל את ערך הלקוח באמצעות חברת ה – BI והאנליטיקה המובילה בתעשייה.
– להאיץ את היציאה לשוק TIME TO MARKET מהיר יותר
– לייצר בידול במוצר שלכם
– לתחקר בצורה מקיפה את כל הנתונים ולא רק חלק מהם, לקבלת תובנות רחבות, אמינות ומדוייקות יותר.
– לשפר את כמות החידושים לשירות שלכם בזכות שירות לקוחות ומוצר טובים יותר באמצעות פלטפורמת ה- OEM המובילה בתחום הדאטה והאנליטיקה .
– להנות מיתרון תחרותי.
– להגדיל את המכירות והשימושיות במוצר או בשירות שלך.
– לשפר ולשדרג את המחיר הממוצע של הפתרון שלך.

בידול מוצרי

ליהנות מבידול בזכות הטמעת אנליטיקה embedded analytics, המאפשרת ניתוח ותחקור הפעילות במוצר.בזכות AI   עצמתי ומנוע אסטוציאטיבי, כל משתמש עסקי יוכל לתחקר בצורה עצמאית self service את הנתונים ואף לשאול שאלות שלא חשב לשאול , ובכך לגלות תגליות שיובילו לקבלת החלטות מעשיות.

מהירות

להטמיע במהירות אנליטיקה מובנית במוצר API מלאים מאפשרים לך לשלב בצורה חלקה ומדויקת אנליטיקה מתקדמת במוצר שלך ולבצע ניתוחים מותאמים אישית בתוך שבועות – מה שיעניק ללקוחותיך ולעסק שלך ערך משמעותי, במהירות.

מומחיות

להתמקד במה שאתה עושה הכי טוב. תשאירו לנו את האנליטיקה לנצל את הידע ולעבוד עם הכלים המעודכנים ביותר של Qlik כדי לפתח ולבנות אפליקציות ושירותים מבוססי נתונים הדורשים מגוון רחב של התאמות וקסטומיזציות.

לפתח לבד או לקנות Qlik?

זה פשוט יותר ומהיר יותר עם פתרון האנליטיקה OEM המוביל.
חברות שרוצות להטמיע אנליטיקה במוצר בוחרות בהכי טוב, בוחרות ב- Qlik.
הפלטפורמה המודרנית לניתוח נתונים מספק חוויה יוצאת דופן בזכות המנוע האסוציאטיבי, כזו שמעצימה את המשתמשים העסקים לתחקר באופן חופשי ועצמאי את הנתונים ולגלות תובנות חבויות שפלטפורמות אנליטיקה אחרות מפספסות.
אנו נעניק תמיכה ויעוץ לכל תרחיש במטרה לבנות במהירות בדיוק את מה שאתם צריכים עם פלאגינים פשוטים או אינטגרציות API מלאות.
לנהל דאטה, רווח ומשתמשמים מבלי להתפשר על ביצועים. ולספק את היכולות החדשניות והמתקדמות ביותר ב QLIK.

לימדו יותר על פתרונות אנליטיקה מובנית OEM של Qlik

כאשר אתם משתמשים בנתונים כדי להוביל יתרון תחרותי, אתם רוצים להביא את הניתוחים לידיהם של כמה שיותר צוותים. זה מה שאנליטיקה מובנית מוצר עושה כל כך טוב: היא מביאה את תוצאות הניתוח למקבלי ההחלטות שלך ולמיישמים של תהליכי העבודה והפורטלים בעסק שלך. למעשה, מחקר TDWI לשנת 2019 מדווח כי שני שלישים מהנשאלים ציינו שהטמעת אנליטיקה OEM הינה אסטרטגיה מובילה. ומחקר Ventana מגלה כי 72% ממשתתפי המחקר טוענים שחשוב להטמיע אנליטיקה ביישומים או במערכות אחרות.
בסמינר הוובינר Embedded Analytics: Unleashing Insights Everywhere, מנהיגי חשיבה בתעשייה דייוויד מננינגר מ- Ventana Research ו- Fern Halper מ- TDWI מצטרפים ל- Qlik® כדי לדון באנליטיקה מובנית מוצר, ומדוע זו אסטרטגיה כה מוכחת להצלחת המוצר והחברה המפתחת. למד אודות המהלך לאוטומציה, קבל ייעוץ לגבי בנייה ופיתוח אנליטיקה לבד או באמצעות רכישת פלטפורמה מובנית של Qlik, גלה מודלים עסקיים חדשים למינוף ניתוחים משובצים, ולמד כיצד להתחיל.

שותפי OEM ממליצים

"בזכות שילוב יכולות האנליטיקה של Qlik בפלטפורמת ניתוח הוידאו של BriefCam, לקוחות הקצה שלנו יכולים לנצל את המידע הגלום בווידאו ממצלמות האבטחה שמותקנות על ידם ולהפיק תובנות עסקיות מהוידאו. Qlik מהווה חלק אינטגרלי בפלטפורמה שלנו ומאפשרת לנו ליצר בידול, יתרון תחרותי, להגדיל הכנסות ונתח שוק"
תומר סער VP Products BriefCam
צוות מומחי ה-OEM של Qlik Israel הוא שותף מלא המסייע לחברה שלנו לצמוח ברמה העסקית ולשפר את יכולות המוצר שאנו מפתחים
יוסי בן ישי מנכ"ל Game effective
Qlik Sense מאפשר ללקוחות הקצה שלנו להבין טוב יותר איפה הם נמצאים ואיך הם יכולים לשפר את מצבם, התגובה הגורפת שאנו מקבלים מלקוחות היא שהם אוהבים את ה"סיפור" ש Qlik Sense מציג עבורם
עודד משה VP Products Sysaid
בזכות הגמישות של Qlik Israel הצלחנו לגייס לקוח גלובלי חדש ומשמעותי תוך הצגת פתרון מותאם מלא ביומיים בלבד!
Joel Bar-El CEO Trax Image recognition

    בואו לפגוש את הנתונים שלכם מקרוב

    מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

    חייגו אלינו חייגו אלינו צור קשר צור קשר צור קשר לאתר תמיכה