בינה עסקית (BI)
ו-Embedded Analytics
ללקוחות OEM

פלטפורמת BI ואנליטיקה מובנית בפתרון שלכם

יתרון תחרותי | ערך מוסף ללקוחות | הטמעה ויישום פשוטים

שירותי בינה עסקית שמתבססים על אנליטיקה של מאגרי מידע, יאפשרו לכם לספק ללקוחות הקצה שליטה טובה יותר ויעצימו את האמון שלהם בחברה שלכם ובפתרונות שהיא מספקת.

מודל OEM – הבחירה המשתלמת

חברות מכל הסוגים ובעיקר חברות טכנולוגיה, פיתוח ובתי תוכנה, עומדים פעמים רבות בפני החלטה משמעותית: האם לפתח יכולות Data Analytics בחברה ולשאת בכל העלויות והעומס הארגוני או לרכוש שירותים אלו מבחוץ. אנחנו ב Qlik Israel מאמינים שהפתרון הנכון הוא בשילוב כלי ה-BI המתקדם QlikSense בתוך הפתרון שלכם ובכך לשדרג את יכולות הניתוח והאנליטיקס שלו, בצורה משמעותית

פתרון מובנה עבורכם, פתרון איכותי ללקוחות שלכם.

הבחירה בשילוב פתרון BI מובנה (Embedded), לוקחת בחשבון גם סוגיות אבטחת מידע, ניהול הרשאות, SS, שילוב ויזואלי מלא, התאמה למובייל, יכולות חיפוש ועוד רכיבים נוספים הנכללים בפתרון , ללא צורך בפיתוח ייעודי. יכולות אלו ואחרות מאפשרות ללקוחות ה-OEM הרבים שלנו לספק פתרון איכותי ומהיר ללקוחות שלהם ללא פשרות טכנולוגיות, בשביעות רצון גבוהה ביותר.

100 לקוחות OEM נהנים מפתרון מובנה ואיכותי

בשנים האחרונות עשרות חברות מובילות, בחרו לשתף איתנו פעולה במודל OEM והניסיון שצברנו ישרת גם אתכם באפיון הנכון של הפתרון ובאופן בו יוטמע במוצר או בשירות שלכם.

צמיחה עסקית לכם וללקוחותיכם

אנו מסייעים ל לקוחות ה-OEM שלנו לגדול מבחינה עסקית. פתרון ה-OEM של Qlik ניתן ליישום בכל פלטפורמה ולסוגי מקורות נתונים מגוונים. דבר שמאפשר גם ללקוחות הקצה ליהנות מיכולות חדשות בפתרון המוצע, משליטה בנתונים ומתובנות עסקיות שישפרו את המערך העסקי.

לקוחות OEM ממליצים

צוות מומחי ה-OEM של IsraelQlik הוא שותף מלא המסייע לחברה שלנו לצמוח ברמה העסקית ולשפר את יכולות המוצר שאנו מפתחים
יוסי בן ישי מנכ”ל Game effective
Qlik Sense מאפשר ללקוחות הקצה שלנו להבין טוב יותר איפה הם נמצאים ואיך הם יכולים לשפר את מצבם, התגובה הגורפת שאנו מקבלים מלקוחות היא שהם אוהבים את ה”סיפור” ש Qlik Sense מציג עבורם
עודד משה VP Products Sysaid
בזכות הגמישות של Qlik Israel הצלחנו לגייס לקוח גלובלי חדש ומשמעותי תוך הצגת פתרון מותאם מלא ביומיים בלבד
Joel Bar-El CEO Trax Image recognition

בואו לפגוש את הנתונים שלכם מקרוב

מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם