Qlik Alerting

לקבל את המידע הרלוונטי בזמן הנכון ובמקום הנכון
Qlik Alerting  היא פלטפורמת התראות חכמות המבוססת על המנוע האנליטי של Qlik המאפשרת למשתמש יצירת התראות מותאמות אישית על פעילות הארגון תוך שימוש במודלים סטטיסטיים.
באמצעות Qlik Alerting ארגונים יכולים לנהל חריגים ולהישאר בשליטה על המדדים העסקיים בכל זמן.

Qlik Alerting מאפשר להתריע בפני המשתמשים בזמן אמת על פעילות חריגה ולנקוט בפעולות לתיקונה.

יכולות מרכזיות

להישאר בשליטה באמצעות התראות חכמות

ליצור התראות חכמות שעושות שימוש באלגוריתמים סטטיסטיים לצורך איתור חריגים
ומאפשרות ירידה לרמת התראה לפריט המידע הבודד .
קבל את ההתראות בערוץ הנוח לך ללא תלות ביכולות ויזואליות .

התראות מותאמות אישית ומנוהלות

Qlik Alerting מאפשר ליצור התראות ע"י משתמשי הקצה, וגם לשלוח התראות בדחיפה יזומה לכלל הארגון.
באמצעות ממשק פשוט, מנהלי המערכת יכולים לעקוב אחר ההתראות שנוצרו ע"י המשתמשים, ולהגדיר את ערוצי ההפצה עבור הארגון – במייל או באפליקציות מובייל ייעודיות

שיפור ההחלטות העסקיות ואימוץ המודלים האנליטיים

Qlik Alerting מאפשר לעובדים ומנהלים לנהל את הפעילות בהתאם להתראות חכמות.
כמו כן באמצעות ההנגשה החכמה של המידע הרלוונטי בזמן המתאים, משתמשים מקבלים ערך טוב יותר מפתרון ה-BI שלהם.

המרכיבים העיקריים

פירוט לפי מימד

חישוב סטטיסטי מתקדם

הגדרת תיזמון מורכבת

שליחה למייל ולסלולרי

קישורים רלוונטיים לדשבורדים

בניית מערכת התראות עצמאית והפצה מרכזית

הנעה לפעולה ע"י שימוש בהתראות חכמות

Qlik Alerting מספקת מערכת התראות מתוחכמת, אשר מושכת נתונים ישירות מ Qlik Sense, כך שאתה תמיד יודע מה קורה ויכול להגיב מהר כשדברים משתנים.

Qlik Alerting מספקת הרבה יותר מאשר התראות פשוטות מבוססות KPI (מדדים עיקריים). המשתמש מקבל יכולת חזקה לזהות חריגות בנתונים, באמצעות חישוב סטטיסטי מתקדם, ניתוח מגמות, השוואות והיכולת להתעמק ולהעריך ערכי מימד בודדים.

משתמשים יכולים ליצור התראות בעצמם (Self Service) ישירות ב-Qlik Sense, וארגונים יכולים באופן מרכזי להגדיר ולנהל התראות להפצה רחבה. ניתן להעביר התראות באמצעות אימיילים מותאמים אישית ואפליקציות מאובטחות לנייד. ומכיוון ש-Qlik Alerting פועל בפלטפורמה הייחודית שלנו ומשתמשת במנוע אסוציאטיבי, ההתראות מודעות להקשר – תוך התחשבות במצבי בחירה ומספקות קישורים אשר לוקחים את המשתמשים לדשבורדים הנכונים, כאשר הבחירות הנכונות מיושמות.

עוד פעולת ניהול פרואקטיבית

Qlik מובילה את השוק עם פלטפורמת הנתונים והניתוח שלנו מקצה לקצה, המשתרעת על פני הכנת נתונים, אינטגרציה, אנליטיקה מונעת בינה מלאכותית ופעולה המבוססת על תובנה. עם Qlik Alerting, ארגונים יכולים להניע בצורה יזומה לפעולה חכמה ובזמן. תמיכה במנהלים שמקבלים החלטות תוך כדי ניתוח חריגים, הודעה למשתמשים על בעיות פוטנציאליות כשהן מתעוררות. המערכת אף מעצימה את משתמשי מערכת האנליטיקה, על ידי הנעת אנשים ישירות לניתוח חזותי לחקירה נוספת.

התראות מתוחכמות וחכמות

עם Qlik Alerting, משתמשים וארגונים יכולים ליצור התראות עוצמתיות מונעות נתונים עם קריטריונים מורכבים.

חישוב סטטיסטי מתקדם ומגמה עוזרים לך לזהות באופן יזום חריגים שהיה אפשר להחמיץ אם מסתמכים רק על לוחות מחוונים. בנוסף ניתן לקבל נראות לממדים עצמם, כדי שתוכל לזהות בעיות על בסיס ערך (למשל אילו נציגי מכירות לא עמדו בקריטריונים מסוימים).

ניתן ליצור התראות באמצעות סטטיסטיקה סטנדרטית, חישובים, השוואות בין מדדים,

אחוז גדל ויורד, ומקוננות ו/או לוגיקה מסוימת. סריקות התכונה הייחודיות שלנו ל Drill Down לממדים דרך כל הערכים בממד, הערכתם כנגד קריטריונים של התראה.

את ההתראות ניתן לקבל על הערכים יחד או שליחת התראות בודדות עבור כל אחד מהערכים בנפרד. ומכיוון שההתראות מודעות להקשר, הן מכבדות את מצב הבחירה בעת יצירתו ולקשר משתמשים לאותו מצב בחירה בלוחות המחוונים.

התראות אישיות (Self Service) ותובנות מרכזיות

Qlik Alerting מספקת גם התראות אישיות וגם התראה בניהול מרכזי. המערכת מאפשרת לארגונים לרכז או לאחד יצירת התראות על סמך העדפותיהם.

דרך ממשק פשוט ב-Qlik Sense, המשתמשים יכולים להגדיר בקלות התראות עבור עצמם, על סמך הנתונים שהם בוחרים וקריטריונים שהם יוצרים. באותו זמן, מנהלי מערכת יכולים להגדיר התראות מתוחכמים ומרכזיות ולהפיץ אותן לקבוצות גדולות. את ההתראות ניתן לתזמן או להפעיל כאשר Qlik Sense טוען מחדש נתונים, ולהפיץ דרך מספר ערוצים, כולל דואר אלקטרוני ואפליקציית Qlik Alerting לנייד. ארגונים יכולים ליצור בהתאמה אישית תבניות דוא"ל להתראות ספציפיות כדי להתאים את הנראות לארגון. אפליקציית Qlik Alerting לנייד זמינה עבור iOS ואנדרואיד, עם תמיכה בדחיפת הודעות וקישור ישיר לאפליקציית Qlik Sense Mobile עבור חקירה נוספת תוך כדי תנועה.

הנעה לפעולה

עם Qlik Alerting, ארגונים יכולים לנהל את החריגים ולהפחית את "עייפות הדשבורדים",הגדלת האימוץ והערך של אנליטיקה.

על ידי שילוב ניטור יזום וקישורים בתוך הקשר, משתמשים ומנהלים מודיעים כאשר מתעוררות בעיות פוטנציאליות, ויכולים מיד להמשיך לנתח כדי לקבל את התובנות ולנקוט פעולה.

בניגוד למוצרים אחרים, Qlik Alerting הינה חלק מובנה מפלטפורמת האנליטיקה הארגונית. המשמעות היא שהתראות אינן מבוססות על אובייקטים בודדים, שמגבילות את המשתמשים לשדות נתונים וסוגים של ויזואליזציה מסוימת. במקום זאת, המשתמש יכול להגדיר לעצמו התראות מתקדמות ותנאי חישוב מתוך כל הנתונים הקיימים במודלים השונים, ובך לאפשר ניהול אמיתי של החריגים. וגם, בגלל המנוע האסוציאטיבי שלנו, שמבין את ההקשר, נוצרות התראות גם עבור מערך הנתונים הגלובלי וגם ספציפי. קישורים הכלולים בהתראות מביאים את המשתמשים ישירות לניתוח הנכון, עם המצב בחירה מתאים, ובכך מאופשר מעקב מידי והגעה לתובנות טובה יותר.

שאלות ותשובות

    בואו לפגוש את הנתונים שלכם מקרוב

    מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

    חייגו אלינו חייגו אלינו צור קשר צור קשר צור קשר לאתר תמיכה