מוצרים
של Qlik

(The Qlik Data Integration Platform (Attunity

Attunity היא כעת חלק מ – Qlik

Qlik רכשה את Attunity במאי 2019 כדי לעזור לארגונים להתגבר על האתגרים המורכבים של הפיכת נתונים במהירות לערך עסקי. עם תוספת הטכנולוגיה והמומחיות החדשנית לשילוב נתונים של Attunity, Qlik מספקת את הפתרון היחיד מקצה לקצה לאינטגרציה וניתוח נתונים. קרא את ההודעה לעיתונות .

פלטפורמת QDI – Qlik Data Integration (לשעבר Attunity) מספקת ביעילות נפחים גדולים של נתונים בזמן אמת ומוכנים לניתוח לפלטפורמות סטרימינג וענן, מחסני נתונים ואגמי נתונים. ועם גישה נטולת סוכן ומבוססת יומן לשינוי לכידת נתונים, הנתונים שלך תמיד עדכניים מבלי להשפיע על מערכות המקור.

יצירת העתק (replication) של מידע בזמן אמת, מהמקור ליעד הרצוי, מבוסס על טכנולוגיית CDC – Change Data Capture ע"י ממשק גרפי פשוט באוטומציה מלאה.

למידע נוסף >

תכנון, יצירה, ניהול בגישה מודרנית של Data Warehouse המתעדכן בזמן אמת על ידי תהליך ETL מובנה ויכולות CDC ללא כתיבת Code בשרתים מקומיים ושרתי ענן.

למידע נוסף >

בנייה וניהול של Data Lakes המאפשר גמישות המשכית לניהול פורמט הנתונים בתהליך ETL מובנה ללא כתיבת Code, לצד עדכון בזמן אמת של Data Lakes הממוקם On-Premise או ב- Cloud וכן Hybrid environment

למידע נוסף >

    בואו לפגוש את הנתונים שלכם מקרוב

    מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

    חייגו אלינו חייגו אלינו צור קשר צור קשר צור קשר לאתר תמיכה