מאמרים

גיוס עובדים בתחום ה – BI ומדוע כדאי לעבוד ב – Qlik Israel ?

בעידן בו ידע הוא נכס לכל ארגון, רבים מהעוסקים בתחומים המשיקים לעולם ה – BI מבקשים להתפתח בעולמות הדאטה ולהשתלב בתעשיית המחר.
לפניכם כל מה שכדאי לדעת על הגיוס ל – Qlik Israel.

החברה הגלובלית נוסדה בשנת 1993 ולה נציגות מקומית מאז שנת 2003.

 Qlik Israel מונה כ – 100 עובדים כאשר 30% מתוכם הן נשים, חלקן מוצבות בתפקידי ניהול. הוותק הממוצע לעובד נע בין ארבע לחמש שנים כאשר גיל ההעסקה הממוצע נמצא בטווח של 35-40.
לחברה מעל ל – 1400 לקוחות עסקיים בחלקם מועסקים אנשי Qlik באתרי הלקוח.

להיות שגריר של מוצר

מטרת העל של חברת Qlik Israel היא להעמיד מוצר שימושי ומרכזי ללקוחותיה שיאפשר לה תחקור של הנתונים והגעה לתובנות עסקיות משמעותיות שישפרו את השורה התחתונה ולצורך כך היא מחפשת אנשים הדוגלים בחשיבה מעמיקה ומבינים שאפשר להוביל ולשנות מהלכים עסקיים באמצעות נתונים. אנשים המגיעים מתחומים המשיקים לעולמות הדאטה אבל לא רק, בעלי סקרנות פנימית, ראיה מרחבית, יכולת להפוך נתון יבש לתוצר חזותי מעניין ומזמין, הבנה עסקית ושילוב של רצון עז ללמידה עצמית, גילוי אחריות, נאמנות לחברה, העמקה בתחום המקצועי ועצמאות.
עובדי Qlik Israel הם שגרירי המוצר, “הפנים של Qlik”, ולכן חשובה תקשורת בין אישית שבאה לידי ביטוי בהבנה מהירה והקשבה, יצירת שיח נעים, ראיה מרחבית ועמידה במצבי לחץ.

ניתן להשתלב בעולם הדאטה וה – BI גם ללא ניסיון

חברת Qlik Israel דוגלת בשיטת “חבר מביא חבר” שהוכיחה את עצמה כשיטה האיכותית ביותר, האנשים העובדים איתנו מכירים את סגנון העבודה הפרויקטלי, דרישות החברה ומטרותיה ולכן אנו סבורים שאלו יכולים לאתר עבורנו את העובדים המתאימים לדרישות. מעבר לכך ניתן לפנות אלינו גם דרך רשת הלינקדאין ורשתות חברתיות נוספות.

תהליך הגיוס ל – Qlik Israel

משרות של מפתחי BI ומנהלי פרויקטים מתפרסמות כאן באתר, בלוחות השונים וברשתות החברתיות.
אנו מציעים תפקידים הדורשים ניסיון של שנתיים ומעלה בעבודה עם מערכת Qlik – ופותחים משרות לאנשים מוכשרים ללא ניסיון בתחום אך עם אישיות קורנת ורצון עז ללמוד ולהעמיק ידע מקצועי.
משך תהליך הגיוס אורך עד כחודש ימים והוא נעשה בהתאם לצרכים המקצועיים של החברה ולקוחותיה.
מיישמים ללא ניסיון מקבלים הכשרתם על ידי קורס מתקדם שהחברה מעבירה וכן חניכה וליווי של מנהלי הפרויקטים של Qlik.

תפקידים בחברה

Qlik Israel היא חברה צומחת ובהתאם לכך מנעד התפקידים המוצע הולך ומתרחב. החברה מחפשת מנהלי פרויקטים ללקוחותיה, אשר בקיאים באיכויות הכלי, במטרה למנף את השימוש היום יומי בו.
בנוסף החברה מגייסת מיישמים ללא ניסיון או עם ניסיון של שנתיים לפחות בעבודה על מערכת Qlik ואנשים המעוניינים להשתלב בתחום ה – BI: אנשי דאטה, Data scientist , אנליסט מידע, Web developers , אנשי מכירות בתחומים טכנולוגיים, אנשי פיתוח עסקי, המסייעים לייצר הזדמנויות חדשות עליהן ניתן תגמול נפרד.
העבודה במשרה מלאה ומעת לעת מוצעות משרות חלקיות.

פיתוח מקצועי ב – Qlik Israel

היכרות מעמיקה עם פלטפורמת ה- BI המתקדמת Qlik Sense היא לב ליבו של העניין ,אך גם אנליטיקה מתקדמת וחיזוי חשובים לא פחות, ולכן החברה מציעה הדרכות שוטפות פנימיות וחיצוניות בנושאי דאטה סיינס Data Science.
בנוסף מעודדת  Qlik Israel את העובדים להעביר הדרכות מתוך הידע שצברו. תכנית ההכשרה לתפקידי אנליסט ללא ניסיון נחשבת כחלק מתנאי ההעסקה ובסיומה זכאי המשתתף לתעודה מקצועית.

אופן העסקה ב – Qlik Israel

אנו דוגלים בצמיחה מקצועית ולכן רבים מהמיישמים שהתחילו בחברתנו התקדמו לתפקידי יישום בכירים, ניהול פרויקטים, ראשי קבוצות (GM) ותפקידי הנהלה בחברה.

אתגרי העבודה בסביבה פרויקטלית

בשונה ממקומות עבודה בהם עיקר הפעילות מתבצעת מול צוות קבוע ומאפשרת יצירת קשרים חברתיים ובין אישיים, בסביבה הפרוייקטלית הדבר אינו רווח, שכן מיישמי Qlik עוברים בין אתרי הלקוחות על פי הצורך.
לעיתים השיבוץ הוא לטווח הארוך ולעיתים לטווח הקצר. ישנם פרויקטים בחברות יצרניות ותעשייתיות וישנם פרויקטים בחברות הייטק.
יחד עם זאת, כיוון שעובד החברה הוא השגריר של המוצר ישנה חשיבות יתרה לתחושת השייכות וזאת מושגת באמצעות תמיכה מקצועית לאורך כל שעות העבודה, ליווי אישי ומקצועי, מפגשים ופעילויות רווחה לעובדי החברה ותחושת קהילתיות. מסקרי שביעות רצון פנימיים שהחברה ערכה לאחרונה נמצא כי 85% מהעובדים מרוצים מסגנון העבודה הדורש מעבר בין אתרים ומוצאים בו אפיק להתפתחות מקצועית.

הרווחה ב – Qlik

פעמיים בשנה עורכת  Qlik Israel אירועים שנתיים קבוצתיים. ברמת הפרט העובדים נהנים מהטבות לרגל ימי הולדת ואירועים אישיים משמעותיים. בנוסף מתקיימות פעילויות לגיבוש צוותי ואירועי גיבוש חטיבתיים.
הקשר היום יומי מתקיים גם באמצעות קבוצות וואטסאפ לייעוץ מקצועי, ברכות וציוני דרך. רמת השקיפות והמעורבות נשמרת באמצעות דיוור עסקי תקופתי הסוקר את תהליכי עבודה ומשובים מקצועיים. החברה דוגלת במדיניות של דלת פתוחה כך שבכל עת ניתן לפנות למנכ”ל החברה ולצוות משאבי האנוש.

לרשימת המשרות הפתוחות – לחצו משרות BI

אונית אוסלנדר
אונית הינה מנהלת משאבי אנוש ב- Qlik Israel ממאי 2016. בעלת 15 שנות ניסיון בתחום ה HR על כל רבדיו. בעברה כיהנה כמנהלת משא”ב והדרכה בקונצרן הצרפתי Veolia Environment Israel . אונית בעלת תואר ראשון במדעי החברה מאוניברסיטה הפתוחה ותואר שני בלימודי עבודה- מאוניברסיטת ת”א.

    בואו לפגוש את הנתונים שלכם מקרוב

    מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

    חייגו אלינו חייגו אלינו צור קשר צור קשר צור קשר לאתר תמיכה