Qlik במגזר העסקי והציבורי

פתרון הבינה העסקית (BI) האולטימטיבי לטכנולוגיה מסחר ועסקים

להפוך מידע חבוי
לידע גלוי

Qlik Sense, פלטפורמת אנליטיקה ו-BI מאפשרת לזהות הזדמנויות, לקבל החלטות חכמות ולהגיע לתוצאות עסקיות טובות יותר. חברת Qlik העולמית פיתחה כחלק מהפלטפורמה פטנט בלעדי: המנוע האסוציאטיבי . הפטנט הייחודי שפותח מרחיב את שדה התוצאות בכל חיפוש ומאפשר להגיע לתשובות מפתיעות על שאלות שלא תמיד חשבנו לשאול.

ניהול עסק בעידן
הביג דאטה (Big Data)

חברות וארגונים עוברות לקבל החלטות מבוססות מידע (Data based) ממקורות הולכים וגדלים. כדי לגבש את התובנות הנכונות ולפעול מהר יותר וחכם יותר, המידע חייב להיות לא רק נגיש וזמין לכל גורם רלוונטי בארגון אלא גם קל לניתוח, להצגה ולשיתוף.

מערך שירותים מקיף

Qlik Israel מתמחה במנעד של שירותים שמטרתם להבטיח לא רק את חיבור המידע לארגון אלא גם את חיבור הארגון למידע. אנחנו מעניקים שירות מלא ללקוחותינו החל משלב פיתוח המודלים והדוחות הייעודיים, דרך שימוש שוטף במערך השירות ועד להשמת מפתחים של Qlik ישראל אצל הלקוח. אנחנו לוקחים אחריות ומוודאים ששכבת הידע החדשה הופכת לערוץ משפיע של חשיבה ופעילות עסקית.

לקוחות ממליצים מהמגזר העסקי

העבודה עם הכלי מאפשרת גמישות רבה, ויכולת טובה לתת מענה מהיר ויעיל לאתגרים במציאות עסקית משתנה ולעולמות בקרה חדשים.”
שי גאדי מנהל אגף פיתוח ופרויקטים IT חברת HOT
העבודה עם Qlik מספקת פלטפורמה מושלמת לקבלת החלטות עסקיות בכל התאגיד , עבור כל רמות ניהול, בכל תחום תהליכי עסקי כגון מכירות, כספים, ייצור, MES, רכש, מלאי, אכות
רומן ליטרווניק VP IT Albaad
בקבוצת קרסו קיימות מגוון מערכות בפלטפורמות שונות בחברה ובחברות הבת, אחד האתגרים הוא לייצר שפה אחת בכלי BI אחד עבור מודלים עסקיים מעורבים בין החברות בעלות DB שונה, השימוש בפלטפורמת ה BI של QLIK היווה פתרון אופטימאלי בהשקעה נמוכה ובדינאמיות וגמישות מלאה ביצירת המודלים.
שחר זמיר CTO קבוצת קרסו
סודה סטריים
השימוש בפלטפורמת QlikView מאפשר לנו שקיפות וניתוח נתונים ברמה מעולה (כולל התרעות בזמן). הנתונים זמינים לכל מי שצריך, מה שהביא לשימוש נכון יותר בנתונים
מירב מזאלה מנהלת BI,דוחות והטמעות פיננסיות (רו”ח) סודה סטרים
סופר פארם
מערכת ה-QlikSense שדרגה את כל יכולות שרשרת האספקה של הרשת בזכות המערכת, המדידה של כל סט ה- KPIs שלנו פשוטה בהרבה, כולל יכולת לחקור ולהבין אזורים לטיפול. המערכת פתחה לנו עולם חדש של חקר נתונים ב”קליק” וחוסכת לנו עבודה עם אקסלים כבדים. אנו ממליצים מאד גם על התוסף של ה- “NPrinting” – מערכת הדוחות ב- push שמספקת לנו מידע רב בדחיפה מדויקת- המידע הנכון, בזמן הנכון, לגורם הנכון.
איל איתן מנהל שרשרת אספקה סופר פארם
עצמלה
באמצעות שימוש ב-Qlik שיפרנו את יכולת ניתוח המכירות שלנו, דבר שמאפשר לנו תגובה טובה יותר ומהירה יותר.
אריאל תובל מנכ”ל עצמל’ה
בנק ירושלים
באמצעות Qlik אנו מספקים יכולות אנליטיות שמאפשרות לבנק ירושלים להוביל בסביבה תחרותית.
גיא בלאט מנהל יחידת DWH/BI בנק ירושלים

משדרגים את השירות הציבורי עם כלי האנליטיקה ו-BI של פלטפורמת Qlik Sense

להפוך מידע חבוי
לידע גלוי

פלטפורמת הבינה העסקית (Bi) של Qlik מאפשרת לכם לגלות הזדמנויות קיימות, לקבל החלטות חכמות ולייעל מערכים תפעוליים, לוגיסטיים ומנהלתיים. כחלק מהפלטפורמה פיתחה החברה פטנט בלעדי: המנוע האסוציאטיבי . הפטנט הייחודי שפותח מרחיב את שדה התוצאות בכל חיפוש ומאפשר להגיע לתשובות מפתיעות על שאלות שלא תמיד חשבנו לשאול.

ניהול הארגון בעידן
הביג דאטה (Big Data)

אנחנו חיים בעידן של מספרים ונתונים. המידע שנצבר בארגון שלכם הוא המפתח גם להתייעלות תפעולית וגם לשיפור השירות שניתן לציבור. ניתוח של המידע באמצעות Qlik Sense, יאפשר לארגון שלכם לקבל תמונה מקיפה ובהירה של הפעילות ולחלוק את התובנות עם הגורמים המתאימים באמצעות כלי הצגה פשוטים ונוחים לשימוש במטרה לייעל את צריכת המשאבים.

מערך שירותים מקיף

Qlik Israel מתמחה במנעד של שירותים שמטרתם להבטיח לא רק את חיבור המידע לארגון אלא גם את חיבור הארגון למידע. אנחנו מעניקים שירות מלא ללקוחותינו החל משלב פיתוח המודלים והדוחות הייעודיים, דרך שימוש שוטף במערך השירות ועד השמת מפתחים של קליק ישראל אצל הלקוח. אנחנו לוקחים אחריות ומוודאים ששכבת הידע החדשה הופכת לערוץ משפיע של חשיבה ושירות לציבור.

לקוחות ממליצים מהמגזר הציבורי

QlikView פלטפורמת ה-BI של Qlik פותחה בקצא”א בשנת 2014 ומאפשרת לבצע ניתוחים מתוחכמים בקליק, חוסכת זמן רב בקבלת המידע ומייעלת אופן קבלת ההחלטות . בזכות המערכת מתקבלות החלטות שקולות המבוססות על הצלבות מידע מעמיקות. בעבר כל פיתוח של דו”ח במערכת ה – ERP, דרש השקעה ומשאבים של שעות עבודה רבות מול צד ג’. כיום, מערכת ה – QlikView מספקת בפשטות תמונה רחבה על הפעילות העסקית בחברה ומייצרת תובנות בין הגורמים השונים, המשפיעים על הפעילות השוטפת בחברה.
אורן אברבמוב מנהל מערכות מידע קצא”א
מוצרכם מהווה מערכת מרכזית בכל הדרגים למגוון שימושים רחב הן כמערכת דוחות ומערכת תומכת לקבלת החלטות ברמה הניהולית, אך גם כמערכת בקרה עם התראות, ואפילו כמערכת תפעולית.היכולות של המערכת חורגות בהרבה מזו של מערכת בינה עסקית, ומגוון השימושים בה בחברת הגיחון הוא להערכתי מהגדולים בארץ
יעקב דגן מנהל BI גיחון

בואו לפגוש את הנתונים שלכם מקרוב

מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם