Qlik במגזר העסקי

פתרון הבינה העסקית (BI) האולטימטיבי לטכנולוגיה מסחר ועסקים

להפוך מידע חבוי
לידע גלוי

Qlik Sense, פלטפורמת אנליטיקה ו-BI מאפשרת לזהות הזדמנויות, לקבל החלטות חכמות ולהגיע לתוצאות עסקיות טובות יותר. חברת Qlik העולמית פיתחה כחלק מהפלטפורמה פטנט בלעדי: המנוע האסוציאטיבי . הפטנט הייחודי שפותח מרחיב את שדה התוצאות בכל חיפוש ומאפשר להגיע לתשובות מפתיעות על שאלות שלא תמיד חשבנו לשאול.

ניהול עסק בעידן
הביג דאטה (Big Data)

חברות וארגונים עוברות לקבל החלטות מבוססות מידע (Data based) ממקורות הולכים וגדלים. כדי לגבש את התובנות הנכונות ולפעול מהר יותר וחכם יותר, המידע חייב להיות לא רק נגיש וזמין לכל גורם רלוונטי בארגון אלא גם קל לניתוח, להצגה ולשיתוף.

מערך שירותים מקיף

Qlik Israel מתמחה במנעד של שירותים שמטרתם להבטיח לא רק את חיבור המידע לארגון אלא גם את חיבור הארגון למידע. אנחנו מעניקים שירות מלא ללקוחותינו החל משלב פיתוח המודלים והדוחות הייעודיים, דרך שימוש שוטף במערך השירות ועד להשמת מפתחים של Qlik ישראל אצל הלקוח. אנחנו לוקחים אחריות ומוודאים ששכבת הידע החדשה הופכת לערוץ משפיע של חשיבה ופעילות עסקית.

לקוחות ממליצים מהמגזר העסקי

"בחרנו לעבוד עם Qlik Israel לפני כעשור ובהמשך ביצענו הגירה לפלטפורמת ה – BI המתקדמת Qlik Sense המאפשרת לנו לבנות מודלים ב – Self service על מנת שהשכבה הניהולית תעבוד עם הכלי ברמה יומית ותפיק ממנו ערך עסקי. היכולת להנגיש את המידע לעובדים, זו התרומה של Qlik עבורנו "
אריאל פיסצקי VP Products Taboola
העבודה עם הכלי מאפשרת גמישות רבה, ויכולת טובה לתת מענה מהיר ויעיל לאתגרים במציאות עסקית משתנה ולעולמות בקרה חדשים."
שי גאדי מנהל אגף פיתוח ופרויקטים IT חברת HOT
סודה סטריים
השימוש בפלטפורמת QlikView מאפשר לנו שקיפות וניתוח נתונים ברמה מעולה (כולל התרעות בזמן). הנתונים זמינים לכל מי שצריך, מה שהביא לשימוש נכון יותר בנתונים
מירב מזאלה מנהלת BI,דוחות והטמעות פיננסיות (רו"ח) סודה סטרים
סופר פארם
מערכת ה-QlikSense שדרגה את כל יכולות שרשרת האספקה של הרשת בזכות המערכת, המדידה של כל סט ה- KPIs שלנו פשוטה בהרבה, כולל יכולת לחקור ולהבין אזורים לטיפול. המערכת פתחה לנו עולם חדש של חקר נתונים ב"קליק" וחוסכת לנו עבודה עם אקסלים כבדים. אנו ממליצים מאד גם על התוסף של ה- "NPrinting" – מערכת הדוחות ב- push שמספקת לנו מידע רב בדחיפה מדויקת- המידע הנכון, בזמן הנכון, לגורם הנכון.
איל איתן מנהל שרשרת אספקה סופר פארם
בנק ירושלים
באמצעות Qlik אנו מספקים יכולות אנליטיות שמאפשרות לבנק ירושלים להוביל בסביבה תחרותית.
גיא בלאט מנהל יחידת DWH/BI בנק ירושלים
בקבוצת קרסו קיימות מגוון מערכות בפלטפורמות שונות בחברה ובחברות הבת, אחד האתגרים הוא לייצר שפה אחת בכלי BI אחד עבור מודלים עסקיים מעורבים בין החברות בעלות DB שונה, השימוש בפלטפורמת ה BI של QLIK היווה פתרון אופטימאלי בהשקעה נמוכה ובדינאמיות וגמישות מלאה ביצירת המודלים.
שחר זמיר CTO קבוצת קרסו
עצמלה
באמצעות שימוש ב-Qlik שיפרנו את יכולת ניתוח המכירות שלנו, דבר שמאפשר לנו תגובה טובה יותר ומהירה יותר.
אריאל תובל מנכ"ל עצמל'ה
העבודה עם Qlik מספקת פלטפורמה מושלמת לקבלת החלטות עסקיות בכל התאגיד , עבור כל רמות ניהול, בכל תחום תהליכי עסקי כגון מכירות, כספים, ייצור, MES, רכש, מלאי, אכות
רומן ליטרווניק VP IT Albaad

    בואו לפגוש את הנתונים שלכם מקרוב

    מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

    חייגו אלינו חייגו אלינו צור קשר צור קשר צור קשר לאתר תמיכה